Jsme na začátku nového roku, je čas bilancovat a hodnotit. Bíglům a jejich křížencům pomáháme již dva a čtvrt roku.

V loňském roce jsme naši pomoc rozšířili o spolupráci s víceúčelovým zařízením Borovno, spolkem Dočasky.cz a s nově vzniklým projektem Bíglmánie. Nadále spolupracujeme s Moravskoslezským spolkem a se slovenským záchranářským spolkem Mój život. Všem lidem z těchto sdružení bych chtěla moc poděkovat.

Stále se soustředíme především na pomoc finanční. V roce 2019 jsme z našeho transparentního účtu rozdali mezi spolky a útulky 231 332 Kč. Prostředky na účet získáváme především od soukromých dárců, ale také z prodeje reklamních předmětů a pořádáním aukcí.

V roce 2019 jsme z přímého prodeje a aukcí na účet připsali 174 284 Kč.

Pomáháme ale také aktivně. Hledáme nové domovy sdílením inzerátů na FB stránce Bígl hledá domov, zajišťujeme převozy psů, hledáme jim dočasné domovy. V roce 2019 jsme osobním přispěním pomohli 23 psům.

Tato čísla ukazují nejen, že je naše iniciativa úspěšná, ale zejména že je potřebná. A i když není primárním smyslem Beagle Clubu, je jeho nedílnou součástí.

Závěrem chci poděkovat všem našim podporovatelům a dárcům, členům Beagle Clubu, členům uzavřené FB skupiny Bígl a dvěma reklamním agenturám – KR Design a 4mio,

které pro nás vyrábějí krásné tematické reklamní předměty.

Děkujeme, že nám pomáháte pomáhat!