Workshop handlingu - Praha

Vážení vystavovatelé, členové, i nečlenové,

zveme Vás na intenzivní workshop handlingu (výstavní přípravy), který se bude konat v sobotu 30. března 2024 v Praze - Uhříněvsi. V plánu jsou 3 bloky/workshopy, každý pro skupinku 8-10 pejsků. Po zaplnění kapacity bude možné přihlásit se jako náhradník.

Místo konání: Pesopark Uhříněves, ul. Podlesek 2, Praha
Lektorka: Petra Kolegarová (medailonek níže)

Začátky: 9.00, 10.30 a 12.30
Délka wokshopu: 1,5h

Cena pro členy: 375 Kč
Cena pro nečleny: 500 Kč

Přihlašujte se prosím v klubovém informačním systému v sekci událostí na vámi vybraný čas (9.00, 10.30 nebo 12.30) > https://is.beagleclub.cz/udalosti

Program workshopu: Součástí workshopu bude jak teoretická část, tak praktický tréning všeho, co je potřebné s pejskem ve výstavním kruhu znát - postoj, pohyb, držení výstavního vodítka, manipulace, či kontrola zubů.

O lektorce: "Jmenuji se Petra Kolegarová, na prvních výstavách jsem začínala v soutěži junior handling, které jsem se i poté pár let věnovala. Na výstavách se pohybuji již 18-tým rokem. Momentálně vystavuji psy různých plemen a samozřejmě i plemeno bígl, které jsem poprvé vystavovala tuším v roce 2014. S mými svěrenci se zúčastním a umísťuji na výstavách v ČR i zahraničí. Zúčastním se Světových, Evropských výstav i výstavy Crufts v Anglii, kde se s pejsky rovněž umísťujeme na předních pozicích.

Vystavy psů se snažím brát z různých úhlů, protože se svými psy dělám různé sporty a tak se snažím všechny znalosti dostat i do výstavních kruhů, protože někdy drobnosti dokážou hodně pomoci. Budu se těšit na všechny týmy, které se plánují tréninku zúčastnit a věřím, že vám bude přínosem."

,