Úvodní slova k příručce:

Vážení majitelé, chovatelé i příznivci plemene bígl,

tuto příručku vydává BC ČR především pro všechny, kdo o pořízení bígla uvažují a nebo se právě stali novopečenými majiteli štěňátka. Jejím úkolem je seznámit Vás s plemenem samotným, jeho specifikami a požadavky. Stejně tak se může stát Vašim průvodcem od výběru štěněte, péči o něj, výcvik, výchovu až po uchovnění fenky či pejska. Je určena především pro ty z Vás, kteří nemáte žádné a nebo jen velmi malé zkušenosti s přípravou psa na výstavy, či s předvedením na loveckých zkouškách. Věřím, že Vám pomůže  orientovat se v dění okolo bíglů, představí vám beagle club ČR jako organizaci sdružující a zastřešující chovatele bíglů a že Vám trošku  usnadní vaši společnou cestu životem se strakatým bíglím kamarádem.

__________________

Co příkladně v brožurce najdete?

 

♦ STANDARD S KOMENTÁŘEM

♦ POPIS POVAHY BÍGLA

♦ INFORMACE K VÝBĚRU ŠTĚNĚTE

♦ JAK KRMIT ŠTĚNĚ

♦ PÉČI,VÝCHOVU A VÝCVIK PSA

♦ INFORMACE O BEAGLE CLUB ČR

♦ ZKUŠEBNÍ ŘÁD S NÁVODEM JAK

TRÉNOVAT

♦ PRŮVODCE PRO ZAČÍNAJÍCÍ

VYSTAVOVATELE

♦ ZÁKLADNÍ SERVIS PRO CHOVATELE

 

..zkrátka samé důležité informace pro všechny, kdo si plánují, nebo již vezou domů štěně bígla, pro každého, kdo chce mít jistotu, že dostal veškeré důležité informace. Novou publikaci vřele doporučujeme. K dostání na klubových výstavách. Cena je 40,- Kč

 

 

Beagle Club ČR (c) 2008 | Používá WordPress, téma Beagles od simpleArt, hostováno u GIGASERVER | Všechna práva vyhrazena.