Zpět na→ Inzerce

 

 

Štěňátka z chovatelské stanice Rabbit Run

Chovatelská stanice Rabbit Run zadává tricolorní štěňátka po milých a naprosto ovladatelných rodičích. Budou několikrát odčervená, naočkovaná, s mikročipem, europasem, dostanou výbavičku na cestu. K odběru na začátku prosince. Poskytujeme chovatelský servis – o své zkušenosti s výchovou a výcvikem se rádi podělíme! Štěňátka odchováváme v bytě, jsou socializovaná na psy a ostatní domácí zvířata. Vhodná do aktivní rodiny, k dětem, na jakékoli psí sporty i myslivost. Více informací na tel. 603 304 307, o CHS si můžete přečíst na www.rabbitrun.cz, aktuální fotky vrhu na http://rabbitrun.rajce.idnes.cz, jsme i na FB.

Datum narození: 4. 10. 2019
Otec: Winsome Winner Rabbit Run
Matka: Nice Novel Rabbit Run
Kontakt: tel. 603 304 307

Vloženo: 14. 11. 2019


 

Štěňátka z chovatelské stanice Mantis

Chovatelská stanice Mantis zadává tricolorní štěňátka beagle (pouze pejsky) narozená 24. 10. 2019 po rodičích Harley z Kunčiček × Klea Mantis. Štěňátka budou k odběru od poloviny prosince. Dále nabízíme k odběru tricolorní fenečku a pejska nar. 28. 8. 2019 po rodičích Winsome Winner Rabbit Run a Romanka Mantis. Všechna štěňátka mají v době odběru základní vakcinaci, čip, EU pas, jsou několikrát odčervená a do nového domova vybavená startovacím balíčkem a smlouvou. Starší štěňátka jsou zvyklá pobývat jak v domě, tak i přes den na zahradě. S majiteli našich štěňátek jsme v kontaktu a poskytujeme chovatelský servis. Více fotek a informací na FB Mantis beagle, tel. 797 997 003, mantis.letackova@seznam.cz

Vloženo: 21. 11. 2019


Pravidla zveřejňování inzerce

Inzerovat mohou pouze členové Beagle Clubu ČR.
Každá chovatelská stanice může zveřejnit max. 1 text a 2 fotografie. V případě zájmu o zveřejnění inzerátu zašlete text inzerátu, včetně data narození štěňátek a případné foto na adresu: redakce.beagleclub@gmail.com. Po kontrole Vašeho členství v klubu BC ČR bude inzerce zveřejněna. Inzeráty obsahující text, který není v souladu s etikou chovu, nebudou zveřejněny. Inzerát bude umístěn zdarma po dobu 1 měsíce. V průběhu této doby lze inzerci aktualizovat (měnit text nebo foto).
Inzerce je řazena podle data narození štěňat – shora od nejstarších štěňat. Po uplynutí 1 měsíce lze na požádání inzerát znovu zadat. Pokud už nebude aktuální před uplynutím doby platnosti, sdělte tuto informaci redakci. Inzerát bude  smazán a uvolní prostor dalším inzerujícím.

Na inzerci→ Odrostlí a dospělí psi

Beagle Club ČR (c) 2008 | Používá WordPress, téma Beagles od simpleArt, hostováno u GIGASERVER | Všechna práva vyhrazena.