Zpět na→ Inzerce

Pravidla zveřejňování inzerce

Inzerovat zde mohou pouze členové Beagle Clubu ČR.
Každá chov. stanice si může zveřejnit max. 1 text a 2 fotografie. V případě zájmu o zveřejnění Vašeho inzerátu, zašlete text inzerátu včetně data narození štěňátek a případné foto na adresu:  web.beagleclub@seznam.cz. Po kontrole Vašeho členství v klubu BC ČR bude inzerce zveřejněna. Inzeráty obsahující text, který není v souladu s etikou chovu neuveřejňujeme. Váš inzerát zde bude umístěn zdarma po dobu 2 měsíců. V průběhu této doby lze inzerci aktualizovat (měnit text nebo foto).
Inzerce je řazena podle data narození štěňat – shora od nejstarších štěňat. Po uplynutí 2 měsíců lze na požádání inzerát znovu zadat. Pokud už nebude aktuální před uplynutím doby platnosti, sdělte tuto informaci na web.beagleclub@seznam.cz, inzerát pak bude  smazán a uvolní prostor dalším inzerujícím.


Chovatelská stanice Dea Artemis nabízí tricolorní fenečku (Joy), narozenou dne 9.5.2018, po kvalitních rodičích, s krásným exteriérem a milou a mazlivou povahou. Joyka půjde do nového domova 3x očkovaná, několikrát odčervená, s čipem, europasem a výbavičkou na cestu. Kupní smlouva a chovatelský servis samozřejmostí. Fenečka je odchována v domácím prostředí, s láskou a pro radost. Je plně socializovaná, zvyklá na děti a jiné psy. Zvládá procházky na vodítku i na volno, přivolání a základní povely. Více fotek a videa najdete na našich Facebookových stránkách. Případné dotazy rádi zodpovíme.
otec: JCh. MultiCh. Busy Bellerofontés of Great Olympia
matka: Jacqueline z Panství Offenheim
Vážní zájemci nás mohou kontaktovat zde: email: beagle.deaartemis@gmail.com, 
facebook: https://www.facebook.com/deaartemisbeagles

Narozeno: 9.5.2018
Vloženo: 30.8.2018


Chovatelská stanice Mantis nabízí volného pejska bicolor, nar. 28.6.2018, po rodičích Bastien Mantis a Pink Mantis. Pejsek má kompletní vakcinaci, čip, EU pas, je několikrát odčervený. Je zvyklý na pobyt na zahradě s ostatními pejsky i na pelíšek v domě. Pejsek není vhodný na výstavy. Více informací na mantis.letackova @seznam.cz, 797997003

Narozeno: 28.6.2018
Vloženo: 3.10.2018


Chovatelská stanice of Volcano Cotopaxi nabízí trikolorní štěňátka po úspěšných rodičích. Štěňátka jsou čipovaná, očkovaná , odčervená a vybavena PetPasem. Odběr v polovině září. Chovatelský servis samozřejmostí. Štěňátka jsou vhodná na výstavy i sport.  Více na jana@beagleteam.eu nebo telefonu 602 519 701.
Narozeno: 14.7.2018
Vloženo: 31.8.2018

CHS od Hlubokého potoka nabízí štěňátka obou pohlaví, v barvách tricolor a bicolor (r-w). Narozená 22.8.2018 ze spojení O: Ch. Bold Excelsior Tergyan a M: Cóffea z Adeluku. Oba rodiče  Lafora ep.N/N. K odběru koncem října. Další informace: J. Nováčková, tel. 732 266 935, e-mail: novackova@centrum.cz
Narozeno: 22.8.2018
Vloženo: 25.9.2018

Chovatelská stanice Nymphaea Alba nabízí štěňátka ze spojení Divine Démosthenes of Great Olympia+Gita Nymphaea Alba, pejska tricolor a ze spojení Ever-Loving Eurytion of Great Olympia+Felína Nymphaea Alba, dva pejsky bicolor, odběr konec října.Štěňátka budou čipovaná,odčervená,očkovaná s chovatelským servisem, vhodná na výstavy,sporty, nebo jenom jako domácího mazlíčka.Přijeďte se na štěňátka do Českého ráje podívat, budeme se moc těšit. Více na CHS Nymphaea Alba, nebo tel.604274660
Narozeno: 1. a 4.9.2018
Vloženo: 8.10.2018

Na konci září očekáváme trikolorní štěňátka od naší Americké šampionky Shelynky. Otcem je krásný mladý pes s jedinečným kanadsko-australským rodokmenem. Jsme malá rodinná chovatelská stanice kousek od Prahy. Radi vám předáme naše dvacetileté zkušenosti s bígly i znalosti (jsem inženýrem zootechniky zájmových chovů zvířat). Bíglové jsou náš svět a pokud hledáte perfektního parťáka, který vám rozzáří život, buďte vítáni na našem webu www.alikiss.com. Kontaktovat nás můžete e-mailem  na alice.alikiss@gmail.com nebo telefonicky na 774870717.
Narozeno:
Vloženo: 18.9.2018

Na inzerci→ Odrostlí a dospělí psi

Beagle Club ČR (c) 2008 | Používá WordPress, téma Beagles od simpleArt, hostováno u GIGASERVER | Všechna práva vyhrazena.