Zpět na→ Inzerce

 


 

Poslední štěňátko z chovatelské stanice Belgrabo Sunlight

Chovatelská stanice Belgrabo Sunlight nabízí poslední volnou fenečku z jediného spojení Grace von Neumann a Delightful Deukalión of Great Olympia, narozenou 26. 5. 2019.
Pro tuto roztomilou holčičku hledáme zkušeného a zodpovědného majitele, milovníka bíglů, který jí poskytne ty nejlepší podmínky. Fenka je očkovaná, odčervená, očipovaná, s EU pasem, PP a kupní smlouvou. Nezávazné návštěvy jsou vítány!

Bližší informace o nás i o štěňátkách najdete na https://www.belgrabo.cz/.

Datum narození: 26. 5. 2019
Otec: Delightful Deukalión of Great Olympia
Matka: Grace von Neumann
Kontakt: Bel.l@seznam.cz, tel. 775 868 357

Vloženo: 5. 8. 2019

 


 

Štěňátka z chovatelské stanice Kyriakopulu

Chovatelská stanice Kyriakopulu přijímá rezervace na štěňátka. Jedná se o unikátní zahraniční spojení (krycí pes je původem ze Španělska). Volné pouze fenky. Štěňátka jsou po výstavně úspěšných a zdravotně testovaných rodičích. Matka má také pracovní šampionát. Odvolatelná ze stopy, výborný nos. Lze proto předpokládat, že potomci budou mít nejen dobré exteriérové, ale také lovecké a povahové vlastnosti.

Uvítáme zájemce, kteří mají sportovní, chovatelské, výstavní nebo lovecké ambice. Případně zkušenost s daným plemenem. Není ale podmínkou. Naše štěňátka budou především dobrými rodinnými společníky.

Odběr možný v druhé polovině září. Štěňátka budou vybavena řádnou kupní smlouvou, startovacím balíčkem, očkována, čipována, vybavena EU pasem, PP. Chovatelský servis samozřejmostí. Nezávazné návštěvy vítány.

Více informací na e-mailu atina.kiriakovska@gmail.com, tel. č. 773 284 652, popř. na facebookovém profilu.

Datum narození: 17. 7. 2019
Otec: JCH. Altajara Viva La Vida (JCH Holandska)
Matka: CH. Flirt Vodka Tergyan (JCH CZ, CH CZ, CH SK, Pracovní CH)
Kontakt: 773 284 652, atina.kiriakovská@gmail.com

Vloženo: 2. 8. 2019


 

Štěňátka z chovatelské stanice Alikiss

Chovatelská stanice představuje očekávaný vrh ze zahraničního krytí – Rodiče i další předkové mají nadstandradní zdravotní vyšetření, jsou mnohonásobnými výstavními šampiony a především milovanými členy rodiny. Proto očekáváme krásná trikolor i bikolor štěňátka pevného zdraví a skvělých povah. Štěňátka u nás vyrůstají ve vynikajících podmínkách a soustředíme se na jejich pečlivou socializaci. Máme více než 20 let zkušeností, o které se rádi podělíme s novými majiteli našich štěňátek. Vyčerpávající informace o nás i spousta fotografií na www.alikiss.com

Datum narození: 20. 7. 2019
Otec: Ch. Alotorius Old Glory Dream Boy
Matka: Ch. Glitter Flitter Alikiss
Kontakt: www.alikiss.com tel.: 774 870 717

Vloženo: 23. 7. 2019


 

Štěňátka z chovatelské stanice CERNUNNOS MAWR

CHS Cernunnos Mawr zadává trikolorní a bikolorní štěňátka ze zahraničního krytí po světovém vítězi 2018. Oba rodiče jsou výstavně úspěšní mnohonásobní šampióni, vrh je v ČR unikátním spojením americké a britské linie, nepříbuzné na běžné české rodokmeny. Oba rodiče mají všechna genetická vyšetření, štěňata jsou prosta genetických vad par parentage. Předpokládáme vynikající exteriér, skvělý pohyb, aktivní veselé, přátelské povahy, výborné zdraví, vhodné pro sport, výstavy i jen jako parťák do aktivní rodiny. Jen do dobrých podmínek. K dispozici jsou pejskové, trikolorní fenka po dohodě výhradně do spoluvlastnictví. Předpokládaný odběr: po 20. 9. 2019

Více informací i fotografií na našem webu: https://www.cernunnosmawr.cz/ ; telefon: 728 173 240, e-mail: cernunnosmawr@gmail.com

Datum narození: 23. 7. 2019
Otec: MultiCH JWW18 Cosmostar Barefoot Bandit
Matka: MultiCH Dealaidh Cernunnos Mawr
Kontakt: https://www.cernunnosmawr.cz/ ; tel.: 728 173 240, e-mail: cernunnosmawr@gmail.com

Vloženo: 2. 8. 2019


 

Štěňátka z chovatelské stanice Rabbit Run

Chovatelská stanice Rabbit Run zadává trikolorní a jedno bikolorní štěňátko, fenky i pejsky, narozená 2. 8. 2019. Rodiče menšího rámce (36 cm v kohoutku), velcí mazlové a naprosto ovladatelní. Předpoklad výborného exteriéru a vyrovnané povahy. Budou několikrát odčervená, naočkovaná, s mikročipem, europasem, dostanou výbavičku na cestu. Chovatelský servis samozřejmostí – o své zkušenosti s výchovou a výcvikem se rádi podělíme! Štěňátka odchováváme v bytě, jsou socializovaná na psy a ostatní domácí zvířata. Vhodná do aktivní rodiny, k dětem, na jakékoli psí sporty i myslivost, výstavy, chov.
Více informací na tel. 603 304 307 a www.rabbitrun.cz, aktuální fotky vrhu na http://rabbitrun.rajce.idnes.cz, jsme i na FB. Odběr od poloviny září.

Datum narození: 2. 8. 2019
Otec: Quick Quint Rabbit Run
Matka: Tranquil Trust Rabbit Run
Kontakt: tel. 603 304 307 a www.rabbitrun.cz

Vloženo: 11. 8. 2019


 

Štěňátka z chovatelské stanice Lunex

6. 9. očekáváme ve stanici Lunex radostnou událost. Po téměř dvouleté pauze se naše Dorinka (Chimera Lunex) opět stane maminkou. S nastávajícím tatínkem Sorbonem Mantisem si hned padli do oka. Dorinka příjemně překvapila, protože bývá při výběru potenciálních otců velice náročná. Budou to Dorinčina druhá štěňátka a věříme že stejně krásná a bezproblémová jako její dnes už dvouletí potomci. Více o mamince na www.lunex.cz
Štěňátka si můžete rezervovat na tel. 606 902 248

Datum narození: ?. 9. 2019
Otec: Sorbon Mantis
Matka: Chimera Lunex
Kontakt: tel.: 606 902 248, e-mail: miloslava.svehlova@seznam.cz

Vloženo: 5. 8. 2019


Pravidla zveřejňování inzerce

Inzerovat mohou pouze členové Beagle Clubu ČR.
Každá chovatelská stanice může zveřejnit max. 1 text a 2 fotografie. V případě zájmu o zveřejnění inzerátu zašlete text inzerátu, včetně data narození štěňátek a případné foto na adresu: redakce.beagleclub@gmail.com. Po kontrole Vašeho členství v klubu BC ČR bude inzerce zveřejněna. Inzeráty obsahující text, který není v souladu s etikou chovu, nebudou zveřejněny. Inzerát bude umístěn zdarma po dobu 1 měsíce. V průběhu této doby lze inzerci aktualizovat (měnit text nebo foto).
Inzerce je řazena podle data narození štěňat – shora od nejstarších štěňat. Po uplynutí 1 měsíce lze na požádání inzerát znovu zadat. Pokud už nebude aktuální před uplynutím doby platnosti, sdělte tuto informaci redakci. Inzerát bude  smazán a uvolní prostor dalším inzerujícím.

 

Na inzerci→ Odrostlí a dospělí psi

Beagle Club ČR (c) 2008 | Používá WordPress, téma Beagles od simpleArt, hostováno u GIGASERVER | Všechna práva vyhrazena.