Zpět na→Inzerce

Pravidla zveřejňování inzerce

Inzerovat zde mohou pouze členové Beagle Clubu ČR.
Každá chov. stanice si může zveřejnit max. 1 text a 2 fotografie. V případě zájmu o zveřejnění Vašeho inzerátu, zašlete text inzerátu včetně data narození štěňátek a případné foto na adresu:  web.beagleclub@seznam.cz. Po kontrole Vašeho členství v klubu BC ČR bude inzerce zveřejněna. Inzeráty obsahující text, který není v souladu s etikou chovu neuveřejňujeme. Váš inzerát zde bude umístěn zdarma po dobu 2 měsíců. V průběhu této doby lze inzerci aktualizovat (měnit text nebo foto).
Inzerce je řazena podle data narození štěňat – shora od nejstarších štěňat. Po uplynutí 2 měsíců lze na požádání inzerát znovu zadat. Pokud už nebude aktuální před uplynutím doby platnosti, sdělte tuto informaci na web.beagleclub@seznam.cz, inzerát pak bude  smazán a uvolní prostor dalším inzerujícím.


Chovatelská stanice Dea Artemis zadává štěňátka narozená dne 9.5.2018 po kvalitních rodičích, s předpokladem krásného exteriéru a milé a vyrovnané povahy. Štěňátka půjdou do nových domovů očkovaná, odčervená, s čipem, europasem a výbavičkou na cestu. Kupní smlouva a chovatelský servis samozřejmostí. Štěňátka jsou odchována v domácím prostředí, zvyklá na děti a psy. Více fotek najdete na našich Facebookových tránkách. Návštěvy jsou vítány. Pouze do výborných podmínek!

otec: JCh. MultiCh. Busy Bellerofontés of Great Olympia
matka: Jacqueline z Panství Offenheim
Vážní zájemci nás mohou kontaktovat zde: email: beagle.deaartemis@gmail.com, 
facebook: https://www.facebook.com/deaartemisbeagles

Narozeno: 9.5.2018
Vloženo: 3.7.2018


Chovatelská stanice Mantis zadává štěňátka beagle ze dvou vrhů, vrh A (Harley z Kunčiček x Lara Mantis) – pouze fenky tricolor, k odběru od 30.7.2018 a vrh B (Bastien Mantis x Pink Mantis) – psi tricolor i bicolor, fenky tricolor, k odběru od 17.8.2018. Štěňátka půjdou do nových domovů očkovaná, čipovaná, odčervená a vybavená smlouvou, startovacím balíčkem a EU pasem. Majitelům našich štěňátek poskytujeme dlouhodobý chovatelský servis. Více info na mantis.letackova@seznam.cz, 797997003, FB Mantis beagle

Narozeno: 10.6. a 28.6.2018
Vloženo: 11.7.2018

 

Na inzerci→ Odrostlí a dospělí psi

Beagle Club ČR (c) 2008 | Používá WordPress, téma Beagles od simpleArt, hostováno u GIGASERVER | Všechna práva vyhrazena.