Zpět na→ Inzerce

Štěňátka ch.s. Rabbit Run

Datum narození: 9.1.2020

Datum vložení inzerátu: 20.1.2020

Kontakt: 603 304 307

Chovatelská stanice Rabbit Run zadává tricolorní štěňátka po milých a naprosto ovladatelných rodičích. Budou několikrát odčervená, naočkovaná, s mikročipem, europasem, dostanou výbavičku na cestu. K odběru na přelomu února a března. Poskytujeme chovatelský servis – o své zkušenosti s výchovou a výcvikem se rádi podělíme! Štěňátka odchováváme v bytě, jsou socializovaná na psy a ostatní domácí zvířata.  Vhodná do aktivní rodiny, k dětem, na jakékoli psí sporty i myslivost. Více informací na tel. 603 304 307, o CHS si můžete přečíst na www.rabbitrun.cz, aktuální fotky vrhu na http://rabbitrun.rajce.idnes.cz, jsme i na FB.

______________________________________________________________________________

Pravidla zveřejňování inzerce

Inzerovat mohou pouze členové Beagle Clubu ČR.
Každá chovatelská stanice může zveřejnit max. 1 text a 2 fotografie. V případě zájmu o zveřejnění inzerátu zašlete text inzerátu, včetně data narození štěňátek a případné foto na adresu: inzerce.beagleclub@gmail.com. Po kontrole Vašeho členství v klubu BC ČR bude inzerce zveřejněna. Inzeráty obsahující text, který není v souladu s etikou chovu, nebudou zveřejněny. Inzerát bude umístěn zdarma po dobu 1 měsíce. V průběhu této doby lze inzerci aktualizovat (měnit text nebo foto).
Inzerce je řazena podle data narození štěňat – shora od nejstarších štěňat. Po uplynutí 1 měsíce lze na požádání inzerát znovu zadat. Pokud už nebude aktuální před uplynutím doby platnosti, sdělte tuto informaci redakci. Inzerát bude  smazán a uvolní prostor dalším inzerujícím.

Na inzerci→ Odrostlí a dospělí psi

Beagle Club ČR (c) 2008 | Používá WordPress, téma Beagles od simpleArt, hostováno u GIGASERVER | Všechna práva vyhrazena.