Zpět na→ Inzerce


Štěňátka – ch.s. Spotty Love

Datum narození: 22.2.2020

Datum vložení inzerátu: 17.3.2020

Kontakt: UhrovaGabriela@seznam.cz, +420739092928
 

V chovatelské stanici Spotty Love se narodila 22.2.2020 štěňátka ze zahraničního spojení Absolutely Spotless Odys ( PL) a Amelie Beabby. 
Máme 2 fenky a 3 pejsky. Všichni tricolor. 
U štěňátek očekáváme výstavní předpoklady po rodičích a milé povahy. 
Budou odchována v domácím prostředí, odčervená, očkovaná, čipovaná s PP a balíčkem na cestu.
Upřednostňujeme zájemce se zkušenosti s plemenem bígl, zájmem o psí sporty a případně i výstavy.

______________________________________________________________________________

Pravidla zveřejňování inzerce

Inzerovat mohou pouze členové Beagle Clubu ČR.
Každá chovatelská stanice může zveřejnit max. 1 text a 2 fotografie. V případě zájmu o zveřejnění inzerátu zašlete text inzerátu, včetně data narození štěňátek a případné foto na adresu: inzerce.beagleclub@gmail.com. Po kontrole Vašeho členství v klubu BC ČR bude inzerce zveřejněna. Inzeráty obsahující text, který není v souladu s etikou chovu, nebudou zveřejněny. Inzerát bude umístěn zdarma po dobu 1 měsíce. V průběhu této doby lze inzerci aktualizovat (měnit text nebo foto).
Inzerce je řazena podle data narození štěňat – shora od nejstarších štěňat. Po uplynutí 1 měsíce lze na požádání inzerát znovu zadat. Pokud už nebude aktuální před uplynutím doby platnosti, sdělte tuto informaci redakci. Inzerát bude  smazán a uvolní prostor dalším inzerujícím.

Na inzerci→ Odrostlí a dospělí psi

Beagle Club ČR (c) 2008 | Používá WordPress, téma Beagles od simpleArt, hostováno u GIGASERVER | Všechna práva vyhrazena.