Zpět na→ Inzerce

 


Štěňata z chovatelské stanice Rabbit Run

Chovatelská stanice Rabbit Run zadává štěňátka, fenky, se zajímavým rodokmenem, s předpokladem výborného exteriéru a vyrovnané povahy. Budou několikrát odčervená, naočkovaná, s mikročipem, europasem, dostanou výbavičku na cestu. Chovatelský servis samozřejmostí – o své zkušenosti s výchovou a výcvikem se rádi podělíme! Štěňátka odchováváme v bytě, jsou socializovaná na psy a ostatní domácí zvířata. Vhodná do aktivní rodiny, k dětem, na jakékoli psí sporty i myslivost, výstavy, chov.

Datum narození: 1. 1. 2019
Otec: Fabulous Fact Rabbit Run
Matka: Kinky Knowledge „Larunka“ Rabbit Run
Kontakt: tel. 603 304 307 a www.rabbitrun.cz, aktuální fotky vrhu na http://rabbitrun.rajce.idnes.cz, jsme i na FB.

Vloženo: 11. 1. 2019

 


Krytí – chovatelská stanice Lunex

 

         

 

CHS Lunex oznamuje, že 8. 1. proběhlo krytí ICH. Milroc Cosmostar Maximilian × CH. Ixie Lunex. Pokud bylo krytí úspěšné, můžeme očekávat narození vrhu L kolem poloviny března. Na malé se moc těšíme.

Předběžné datum narození:  březen 2019
Otec: ICH. Milroc Cosmostar Maximilian
Matka: CH. Ixie Lunex
Informace: O Maxovi se dozvíte více na http://www.cosmostar-beagles.de/, o Ixii na www.lunex.cz

Vloženo: 12. 1. 2019


Krytí – chovatelská stanice Weinlinie

Chovatelská stanice WEINLINIE očekává začátkem března 2019 štěňátka ze spojení Simonaland Summer Bright (CAC, R.CACIB, CWC, BOB, BIG, BZH, R.CACT) x Medea Mix (CAJC, BOJ). Oba rodiče k vidění u nás. Štěňátka budou k odběru v květnu 2019, budou označená mikročipem, očkovaná, odčervená, socializovaná, navyklá na tuhou stravu, dostanou dárkový balíček a kupní smlouvu. Přijímáme předběžné rezervace.

Datum narození: březen 2019
Otec: Simonaland Summer Bright
Matka: Medea Mix
Kontakt: www.beagle-jackrussel.czbeaglepv@volny.cz, +420 723 717 188, +420 602 786 001

Vloženo: 8. 2. 2019


Pravidla zveřejňování inzerce

Inzerovat mohou pouze členové Beagle Clubu ČR.
Každá chovatelská stanice může zveřejnit max. 1 text a 2 fotografie. V případě zájmu o zveřejnění inzerátu, zašlete text inzerátu, včetně data narození štěňátek a případné foto na adresu: redakce.beagleclub@gmail.com. Po kontrole Vašeho členství v klubu BC ČR bude inzerce zveřejněna. Inzeráty obsahující text, který není v souladu s etikou chovu, nebudou zveřejněny. Inzerát bude umístěn zdarma po dobu 2 měsíců. V průběhu této doby lze inzerci aktualizovat (měnit text nebo foto).
Inzerce je řazena podle data narození štěňat – shora od nejstarších štěňat. Po uplynutí 2 měsíců lze na požádání inzerát znovu zadat. Pokud už nebude aktuální před uplynutím doby platnosti, sdělte tuto informaci redakci. Inzerát bude  smazán a uvolní prostor dalším inzerujícím.

 

Na inzerci→ Odrostlí a dospělí psi

Beagle Club ČR (c) 2008 | Používá WordPress, téma Beagles od simpleArt, hostováno u GIGASERVER | Všechna práva vyhrazena.