Zpět na→ Inzerce

Ozzy

Ozzy je desetiletý pes s PP, kastrovaný, na hrudi má velkou cystu (dle dr. není nutno jakkoli řešit), bere na to léky, kvůli kterým se mu může stát, že se doma sem tam počurá (hlídali jsme ho několikrát, ale počural se možná tak jednou, ale u nás se často venčí). Je to bytový pes, ale u nás tráví v pěkném počasí nejraději celý den na sluníčku na zahradě a večer si schrupne na gauči. Jako každý bígl se nechá kdykoliv na cokoli ukecat za jídlo, venku může chodit bez vodítka, ze zahrady se nikdy nesnaží utéct, se psy jakéhokoli věku a pohlaví vychází bez problémů, děti má rád (nevyhledává je, ale respektuje). Je to klidný pes, bez problémů doporučím i důchodci, což by bylo ideální i protože Ozzy má rád společnost. O samotě v bytě spí, neštěká. Aktuální majitelka by ráda zůstala v kontaktu s novým majitelem (bohužel se pejska musí vzdát ze zdravotních důvodů). Ozzy je nyní v Hradci Králové.

Chovatelská stanice: Z Brány Krušnohoří

Kontakt:  tel. 605 848 362

Vloženo: 2.5.2019

 

_____________  ♠  _____________

Pravidla zveřejňování inzerce

Inzerovat zde mohou pouze členové Beagle Clubu ČR.

V případě zájmu o zveřejnění vašeho inzerátu, zašlete 1 text inzerátu a 1-2 fotografie (bíglíků od 6m věku a výše) na: BC ČR

Inzeráty obsahující text, který není v souladu s etikou chovu, neuveřejňujeme.

_____________  ♠  _____________

 

 

 

 

 

Beagle Club ČR (c) 2008 | Používá WordPress, téma Beagles od simpleArt, hostováno u GIGASERVER | Všechna práva vyhrazena.