Zpět → Výstavy
Zpět → Výstavní šampioni

Klubový šampion BC ČR – nově

 _________   ♠   _________

 

Historie soutěže „klubový šampion“ sahá až do roku 1996, kdy byla poprvé vyhlášena. Na klubové výstavě v Třebíči 1997 byli vyhlášeni první držitelé titulu. Jednalo se o dva psy a dvě fenky.

Po celou dobu od roku 1996 až doposud se sbíraly do soutěže body z výsledků výstav Národních, Mezinárodních i klubových. Pravidla a podmínky se postupně lehce měnily a přizpůsobovaly současnému dění ve světě výstav.

Od roku 2016 nabízíme zcela novou bodovací tabulku, díky které chceme více podpořit Beagle club ČR, účast na výstavách pořádaných klubem a také prestiž těchto výstav, kde se snažíme si pravidelně zvát rozhodčí z řad chovatelů, odborníků na naše plemeno především ze zahraničí.

Chceme tímto také ukázat, že výsledek z Klubové či Speciální výstavy má pro klub vysokou hodnotu.

Konkurence na našich Klubových výstavách bývá veliká, přijíždějí také kvalitní pejsci ze zahraničí a proto všichni víme, že i získání známky Výborná na těchto výstavách je velmi ceněným ohodnocením.

Získat alespoň známku Velmi dobrá na Klubové výstavě je cílem každého, kdo na výstavu dojede poprvé. I tato známka odpovídá kvalitnímu jedince, který je vhodný k použití do chovu. Mnohé z vás jistě překvapí, že i za známky Výborná, nebo Velmi dobrá mohou získat nějaké malé bodíky do soutěže. Je to z toho výše zmiňovaného důvodu, kdy tyto známky získané na Klubové výstavě jsou dobrým oceněním Vašeho pejska.

Do 31.12.2017 Platí obě tyto bodovací tabulky současně !!!! Kdo má rozpracované body na získání klubového šampiona podle starých podmínek, může si je také podle starých podmínek dokončit. Tzn. V roce 2017 budou vyhlašovaní Kluboví šampioni na letní klubové výstavě a to ti, kdo nasbírali body podle starých pravidel. V roce 2018 budou možná již vyhlašovaní Kluboví šampioni na zimní klubové výstavě – ti co splnili podle nových pravidel a pak i poslední na letní klubové výstavě – kdo ještě do konce roku 2017 posbírá body podle starých pravidel.

  _________   ♠   _________

Pravidla soutěže – Klubový šampion

1. Jedná se o soutěž dlouhodobého charakteru pořádanou BC ČR.

2. Body na „Klubového šampiona“ lze započítávat pouze za období, ve kterém byl majitel členem BC ČR (u nových členů tzn., ode dne kdy bylo zaplaceno členství).

5. Na udělení titulu „Klubový šampion“ není právní nárok.

6. BC ČR si vyhrazuje právo neudělit titul bez udání důvodu.

7. Účast v soutěži je limitována získáním titulu „Klubového šampiona“ – titul lze získat pouze jednou.

8. Titul „Klubový šampion“ se uděluje při získání minimálně 100 bodů u psa i u feny.

9. Body se započítávají pouze z těchto výstav: Klubová se zadáváním titulu Klubový vítěz, Klubová bez zadávání titulu a Speciální výstava Beagle clubu ČR.

10. Pro získání titulu musí být započítány body minimálně ze dvou výstavních sezón.

11. Soutěž je vyhodnocována jednou ročně, a titul se uděluje vždy na zimní Klubové výstavě.

12. Zájemce, který se chce soutěže zúčastnit, zašle na konci výstavní sezóny tj. do 31.12. daného roku na e- mailovou adresu: beagleclub.sampion@seznam.cz rozpis výstavních úspěchů psa s bodovým ohodnocením, úplné kopie výstavních posudků, kopii průkazu původu, jméno, adresu a kontakt majitele (telefonní číslo, email).

Podle nové bodovací tabulky se započítávají body získané na Klubových výstavách od 1.1.2016

 

Bodovací tabulka

Na → Klubový šampion BC ČR (Probíhá dál až do roku 2017)

Beagle Club ČR (c) 2008 | Používá WordPress, téma Beagles od simpleArt, hostováno u GIGASERVER | Všechna práva vyhrazena.