Putovní trofej pro nejlepšího psa či fenu pracovní třídy speciální výstavy

Beagle Club ČR bude od roku 2019 udělovat další putovní trofej, a to vítězi pracovní třídy speciální výstavy. Takzvaný „Pracovní vítěz speciální výstavy“ se bude vybírat mezi nejlepším pracovním psem a fenou. Majiteli vítěze bude trofej věnována na necelý rok, do doby před další speciální výstavou.

Podmínkou zapůjčení putovní trofeje je, že vítěz musí být řádným členem BC ČR a musí mít trvalé bydliště v České republice. Pokud výherce nebude splňovat obě podmínky, bude jméno jeho vítězného psa či feny na putovní trofej sice vygravírováno, ale bez nároku na vyvezení trofeje z České republiky.

Majitel splňující výše uvedené podmínky si bude moct trofej odvézt hned v den výstavy. Musíme však upozornit, že jméno jeho vítězného psa či feny bude na trofej vygravírováno až následující rok před další speciální výstavou. Následující držitel trofeje tak uvidí jméno předchozího vítězného psa či feny.

Putovní trofej vyrábí Marek Horňák (Michalovce, Slovensko), který pro tuto příležitost vybral ten nejlepší a největší paroh. Pro Marka je obrovskou ctí spolupracovat s Beagle Clubem ČR.

Zveřejněné obrázky mají pouze ilustrační charakter. Klubová putovní trofej se právě vyrábí.

Putovní trofej věnovali Lucie Kurešová a David Kusala s přáním ocenit toho nejlepšího z pracovních psů. Lucie dodává, že je hrdá na všechny bíglíky, kteří se v dnešní době účastní pracovních zkoušek, honů a naháněk.

Na parohu bude malbou zvěčněn portrét pracovního bígla, jehož majitel je členem BC ČR. Na Facebooku právě probíhá soutěž, z níž vzejde fotka, která poslouží jako předloha pro namalování tohoto portrétu.

Komentáře nejsou povoleny.

Beagle Club ČR (c) 2008 | Používá WordPress, téma Beagles od simpleArt, hostováno u GIGASERVER | Všechna práva vyhrazena.