Jsem Dusty, bíglík ze řetězu, a toto je můj příběh:
Když jsem se před šesti lety narodil, začali mi říkat Dusty. Jako každé štěně jsem byl skřítek všudybýlek a toužil jsem prozkoumávat svět, hrát si, učit se, mazlit se a usínat v teple a bezpečí. A jako skoro každé štěně jsem dostal svého člověka. Byla to babička. A protože byla o sedmdesát šest let starší než já, nevěděla si s tou mou štěněčí touhou rady.
Tak mě dala na dvorek… Tam jsem žil uvázaný na řetězu celých pět let. Jen já, řetěz, blechy a občas kus toho žvance. Nic jsem neprozkoumal, nikdo si se mnou nehrál, nikdo mě nic neučil, nepomazlil se se mnou. Uusínal jsem venku a opuštěný.
Když babička umřela, dál jsem na tom řetězu čekal, co bude. Nikdo z rodiny mě nechtěl.
A pak mě našla teta Rita a vzala do psího hotelu. Zbavil jsem se blech i řetězu, byl jsem na kastraci, dostal jsem očkování i čip a konečně jsem se cítil jako pes, o kterého se někdo stará.
Díky Ritě jsem přijel na Moravu k tetě Evě do dočasného domova. Tady jsem našel nové kamarády, ale moc dlouho jsem nezůstal. Ani jsem se nestačil zabydlet a splnil se můj sen. Našel jsem si milující rodinu. Mám svůj teplý pelíšek, domov plný lásky a bezpečí. ❤❤

Dusty našel domov také díky pomoci Beagle Clubu ČR.

Před a po

Komentáře nejsou povoleny.

Beagle Club ČR (c) 2008 | Používá WordPress, téma Beagles od simpleArt, hostováno u GIGASERVER | Všechna práva vyhrazena.