Milí příznivci plemene bígl,

jménem BC ČR si Vás dovoluji informovat, že vybíráme členské příspěvky na rok 2019. Výše pro tento rok byla novým výborem BC ČR stanovena na 400 Kč.

Velice si vážíme všech, kteří svým příspěvkem podpoří činnost klubu, kterou bychom v letošním roce rádi výrazně zefektivnili.

Čeká nás tisk a distribuce katalogu chovných psů a nového zpravodaje. Příprava obou tiskovin je v plném proudu. Vydání očekáváme v druhé polovině ledna 2019. Snad Vás tyto tiskoviny potěší u srdce!

Plánujeme také rozsáhlou modernizaci webu, aby se Vám v něm lépe hledalo, a navíc se probíráme plány na doprogramování a doplnění databáze psů čítající velkou většinu chovný i nechovných bíglů s PP na území ČR.

Dále nás v následujícím roce opět čekají klubové výstavy i BZH a upřímně doufáme, že vám klub bude moct nabídnout rovněž různé sportovní aktivity, semináře či výcvikové akce.

Beagle Club ČR tu chce být pro Vás, a proto velice uvítáme všechny Vaše podněty! Máte nápad, který by Beagle Club mohl realizovat? Mohl by klub něco dělat jinak a lépe? Své podněty můžete zaslat na e-mailu jakéhokoli člena výboru. Váš názor nás zajímá.

Myslím, že poplatek 400 Kč představuje v ročním horizontu jednoho člověka velice malou částku, ale čím víc takových malých částek sesbíráme, tím víc toho pro Vás a Vaše chlupáčky budeme moct uskutečnit.

K platbě v českých korunách můžete nově využít QR kód

Nebo platbu zasílejte na účet: 2701386507/2010
Variabilní symbol: číslo Vašeho mobilní telefonu
Specifický symbol: 2

Děkujeme za Vaši podporu.

 

Za BC ČR
Kateřina Pospíšilová, jednatel,
jednatel.beagleclub@seznam.cz

 

Komentáře nejsou povoleny.

Beagle Club ČR (c) 2008 | Používá WordPress, téma Beagles od simpleArt, hostováno u GIGASERVER | Všechna práva vyhrazena.