Beagle Club ČR podpořil 19. Pražské setkání bíglů nejen finančním příspěvkem na nájem areálu, ale také darem cen do soutěží a především jsme se poprvé zúčastnili Pražského setkání se stánkem, kde se prezentovala činnost Beagle clubu včetně nové iniciativy – podpory bíglů v nouzi. Děkujeme organizátorům za tuto možnost.

Ohlédnutí za 19. ročníkem Pražského setkání bíglů- Memoriálem Květy Čáslavské

V sobotu 12.5. jste v pražské Hostivaři, při své procházce, mohli zahlédnout spoustu odhodlaných bíglů. Ti možná právě zdolávali, spolu se svými páníčky, bojovou hru. Ta je vlajkovou lodí každého ročníku. Po úspěšném „boji“ se všichni vrátili na ZKO Hostivař. Sečteno, podtrženo 143 lidí v doprovodu 84 pejsků. Kdo chtěl, využil krásného počasí a slunil se. Děti s nadšením a zvědavostí obsadily připravený koutek. Akčnější osazenstvo se pustilo do lovu pohárů, za některou z připravených her. Celým odpolednem vládla milá atmosféra, podpořena bíglí energií. A nám nezbývá nic jiného, než poděkovat účastníkům a začít plánovat 20. jubilejní ročník. Závěrem posíláme vzkaz nahoru: „Květo, zase se to povedlo!“

 

Komentáře nejsou povoleny.

Beagle Club ČR (c) 2008 | Používá WordPress, téma Beagles od simpleArt, hostováno u GIGASERVER | Všechna práva vyhrazena.