Tichá aukce Beagle Clubu ČR aneb popáté úspěšně

V sobotu 27. ledna se během zimní klubové výstavy konala již tradiční tichá aukce.

Rok co rok nám aukce narůstá a i počet lidí, které osloví, se úspěšně zvyšuje. Tento rok se po mém boku mezi dárce zařadili i Jana Kováčová, Jana Polášková, Romana Janíková, Helena Tomkahazy-Hajek, Veronika Malátová, Andrea Kopkáňová, Natálie Chmielová, Anna Krejzková, Eva Cenková, Hana Šejnohová, Václav Šícha, rodina Warnekeových a firma Dokonalá láska. Všem patří velký dík za jejich dobrosrdečnost. Letos se z aukce vytěžilo 6.630,-. Zároveň se během výstavy prodávaly lahodné bíglí perníčky Michaely Jagrové, voňavá mýdla od Daniely Pechové (které spolufinancoval Beagle Club ČR), zdravé psí pamlsky od Terky Štambacherové, vtipné cedulky (pozorpes.cz) a krásné přívěšky, které darovala Jana Kováčová. Z prodeje se vybralo 4.604,- a dokonce navíc 8 euro. Celkem tedy letos rekordní částka 11.436,-

Na závěr musím poděkovat výboru Beagle Clubu, Evě Čančíkové a obzvláště Romaně Janíkové za veškerou pomoc s přípravou a průběhem aukce.

Těšíme se zase za rok!

Alice Čančíková

Na → Tichá aukce

Komentáře nejsou povoleny.

Beagle Club ČR (c) 2008 | Používá WordPress, téma Beagles od simpleArt, hostováno u GIGASERVER | Všechna práva vyhrazena.