Komu pomohla letošní Tichá aukce?

Krásná vysoká částka 7 008,- Kč, která se povedla na letošní Tiché aukci získat pro bíglíky v nouzi může pomoci i více než jen jedinému bíglíkovi.

Prvním pejskem, který bude díky výtěžku z Tiché aukce moci bez problémů chodit je

Sevík

Sevík byl nalezen v říjnu toulající se v ulicích Ostravy. Byl odvezen do útulku, kde si ho ale nikdo nevyzvedl, nikdo ho nehledal. Blížila se zima a ve venkovním kotci dost trpěl. Proto se ho ujala organizace Mazlíci v nouzi z.s. a našla mu dočasnou péči. Ukázalo se, že Sevík je po úraze, když se toulal pravděpodobně ho srazilo auto a způsobilo mu vykloubení stehenní kosti z kyčle. Nohu nepoužíval, běhal o 3 nohách. A hlavně ho to opravdu moc bolelo. Už měl i změnu v povaze, začal reagovat agresivně v situacích, kdy věděl, že ho to bude bolet, proto byla potřeba operace. A právě tuto operaci Sevíkovi pomohly zaplatit peníze z Tiché aukce Beagle clubu ČR.

 Sevík je po operaci bez následků, nohu může zatěžovat a přestal být agresivní, když ho někdo třeba potáhne za obojek. Už ho nic nebolí. Také se mu již povedlo najít novou rodinu v Třinci 🙂

 Mazlíci v nouzi www.mazlicivnouzi.cz 

za finanční pomoc Sevíkovi děkují členům Beagle clubu ČR !!!!

Zpět na → Tichá aukce

Napište nový komentář

Musíte být přihlášen/a, aby bylo možné napsat komentář.

Beagle Club ČR (c) 2008 | Používá WordPress, téma Beagles od simpleArt, hostováno u GIGASERVER | Všechna práva vyhrazena.