Příspěvky v kategorii 'Pomoc bíglům v nouzi'

Nový kalendář pro rok 2020 již v prodeji!!!
Cena kalendáře je 200.- Kč. Objednat lze na fcb Beagleclubu, Aukce pro Bígly v nouzi nebo nebo na stránkách Bígl hledá domov. Kdo nemá FB může objednávat na mailu: rumuna@email.cz. Kalendář je posílán přes zásilkovnu. Poštovné je 80.- Kč. Výtěžek z kalendáře jde na podporu Bíglů v nouzi.

Jsem Dusty, bíglík ze řetězu, a toto je můj příběh:
Když jsem se před šesti lety narodil, začali mi říkat Dusty. Jako každé štěně jsem byl skřítek všudybýlek a toužil jsem prozkoumávat svět, hrát si, učit se, mazlit se a usínat v teple a bezpečí. A jako skoro každé štěně jsem dostal svého člověka. Byla to babička. A protože byla o sedmdesát šest let starší než já, nevěděla si s tou mou štěněčí touhou rady.
Tak mě dala na dvorek… Tam jsem žil uvázaný na řetězu celých pět let. Jen já, řetěz, blechy a občas kus toho žvance. Nic jsem neprozkoumal, nikdo si se mnou nehrál, nikdo mě nic neučil, nepomazlil se se mnou. Uusínal jsem venku a opuštěný.
Když babička umřela, dál jsem na tom řetězu čekal, co bude. Nikdo z rodiny mě nechtěl.
A pak mě našla teta Rita a vzala do psího hotelu. Zbavil jsem se blech i řetězu, byl jsem na kastraci, dostal jsem očkování i čip a konečně jsem se cítil jako pes, o kterého se někdo stará.
Díky Ritě jsem přijel na Moravu k tetě Evě do dočasného domova. Tady jsem našel nové kamarády, ale moc dlouho jsem nezůstal. Ani jsem se nestačil zabydlet a splnil se můj sen. Našel jsem si milující rodinu. Mám svůj teplý pelíšek, domov plný lásky a bezpečí. ❤❤

Dusty našel domov také díky pomoci Beagle Clubu ČR.

Před a po

Za rok a čtvrt aktivní práce pro Bígly v nouzi se nám podařilo umístit do nových rodin více než tři desítky psů.

Šesti organizacím jsme finančně přispěli na základě darovací smlouvy, ale peníze z transparentního účtu používáme také k proplácení nákladů na veterinární péči. Takto jsme přispěli dvaceti dvěma psům.

Pořádali jsme tři aukce s výsledkem 48 000 Kč.

Z prodeje reklamních předmětů máme téměř 10 000 Kč.

A ke dni uzávěrky jsme utržili 32 000 Kč za prodej nástěnných kalendářů.

Nesmím zapomínat na finanční dary soukromých osob, přes 65 000 Kč.

Náklady spojené s výrobou kalendářů a nákupem reklamních předmětů činily 22 494 Kč.

Velmi si vážíme toho, že nám pomáháte. Bez vaší pomoci bychom toho tolik nedokázali.

Děkujeme!

Za Beagle Club ČR & Bígl v nouzi
Romana Janíková

Jako součást zimní klubové výstavy již tradičně připravujeme Tichou aukci.

Výtěžek bude opět věnován na transparentní účet organizace Bígl v nouzi. Tato aukce dokazuje, že také členové Beagle Clubu myslí na bígly, kteří se ocitli v nouzi, a snaží se jim pomoci. Tímto bych ráda vyzvala všechny, kteří by do aukce rádi přispěli, aby poslali seznam předmětů a vyvolávací cenu na e-mail: rumuna@email.cz nejpozději do 17. 1. 2019.

Aukce bude zahájena 26. 1. 2019 v 10.00 hod. v Praze v Dolních Počernicích. Konec aukce bude zároveň s koncem výstavy. Aukce se mohou zúčastnit všichni návštěvníci a vystavovatelé, členové i nečlenové BC. Dražit se bude pomocí aukčních archů, dražené předměty budou vystaveny během výstavy.

Registrační formulář pro zájemce o dočasnou péči

 

Přečíst celý příspěvek »

1. Tichá aukce 2014 

1. Tichá aukce 2014 – Deny

2. Tichá aukce 2015     

2. Tichá aukce 2015 – Denísek     

3. Tichá aukce 2016 

3. Tichá aukce 2016 – Sevík

4. Tichá aukce 2017

5. Tichá aukce 2018

 

Tichá aukce Beagle Clubu ČR aneb popáté úspěšně

Přečíst celý příspěvek »

Beagle Club ČR (c) 2008 | Používá WordPress, téma Beagles od simpleArt, hostováno u GIGASERVER | Všechna práva vyhrazena.