Příspěvky v kategorii 'Zprávy výboru'

Milí příznivci plemene bígl,
jménem BC ČR si Vás dovoluji informovat, že vybíráme členské příspěvky na rok 2022. Výše příspěvku zůstává stejná, a to 400 Kč.
Moc si vážíme všech, kteří svým příspěvkem podporují činnost klubu.
Platbu členského příspěvku zasílejte nejpozději do 31.12.2021 na účet: 2701386507/2010
Variabilní symbol: číslo Vašeho mobilní telefonu
Specifický symbol: 2
Děkujeme za Vaši podporu.
Za BC ČR
Jana Kroutilová
jednatel
trek.beagleclub@seznam.cz

ZÁPIS

USNESENÍ

Beagle Club ČR navázal spolupráci s výzkumným týmem ve Velké Británii, který se zabývá výzkumem onemocnění SRMA. Sbíráme vzorky jedinců trpících tímto onemocněním. Jste-li majitelem nebo chovatelem postiženého jedince, kontaktujte prosím poradkyni chovu (chov.beagleclub@gmail.com) a pomozte odhalit genetickou podstatu tohoto závažného onemocnění.

28.10.2021 Studenec u Trutnova

VÝSLEDKY

Výstavní sezóna roku 2021 v ČR je u konce a probíhá vyhodnocení výsledků výstavní sezóny v rámci soutěže Top výstavní bígl roku. Majitele, kteří sami počítali bodový zisk svého psa/feny, mohou výsledek zaslat na email redakce.beagleclub@gmail.com (do 1.12.2021).

VÝSLEDKY SOBOTA

VÝSLEDKY NEDĚLE

Vyzýváme zájemce o titul Klubový šampion a o titul Aktivní šampion, kteří v průběhu roku 2021 splnili podmínky, nechť do 31.12.2021 zašlou potřebné podklady na e-mail: beagleclub.sampion@seznam.cz (pro titul Klubový šampion) nebo vycvikar.beagleclub@gmail.com (pro titul Aktivní šampion). Tituly budou vyhlášeny na klubové výstavě.

Letos je na prodej nástěnný i stolní kalendář. Nový kalendář je plný krásných psů, kterým zdatně sekundují dvounozí modelové hasiči. Jelikož máme v kalendáři bíglího zástupce Pepína, jsme zařazení mezi útulky, kterým přistane na transparentním účtu z každého prodaného kalendáře 100,- Kč. Oba kalendáře můžete objednávat na mailu rumuna@email.cz. POUZE na tomto mailu.
Cena nástěnného kalendáře Bígl v nouzi je 200,- Kč
Cena stolního kalendáře Hasiči pomáhají útulkům 190,- Kč
Poštovné 80,- Kč (zásilkovna).

Beagle Club ČR (c) 2008 | Používá WordPress, téma Beagles od simpleArt, hostováno u GIGASERVER | Všechna práva vyhrazena.