Příspěvky v kategorii 'Výsledky/ Reportáže'

MR Agility 2018 nejen pro bígly
Březovice u Hořic
10.11.2018

VÝSLEDKY

BZH (CACT) Beagle Club ČR
Švábenice
8.9.2018
Vrchní rozhodčí: Ing. František Helešic
Rozhodčí: Ing. Miloslava Šišková, Jana Oravcová, Branislav Oravec, Jana Pořízková

Jméno psa s pořadím Zapsán Majitel / vůdce Počet b.  Kvalifikace
1. Flirt Vodka Tergyan ČLP/BEA/7733 Kiriakovská Atina 194 bodů I. cena, CACT, KV
2. Bright Summer Simonaland ČLP/BEA/8388 Frnčová Lenka / Beníčková Anna 176 bodů I. cena, res. CACT
3. Hopsy Popsy Alikiss ČLP/BEA/8261 Konečná Soudková Dana / Konečný Pavel 166 bodů I. cena
4. Bindy Darest ČLP/BEA/7728 Kurešová Lucie 184 bodů II. cena
5. Zeta-Jones Elf  Maro ČLP/BEA/8198 Cenková Eva, Kováčová J. / Cenková Eva 153 bodů II. cena
6. Airyn of Ambaland SPKP 1866 Potrok Milan / Šuľko Kamil 123 bodů II. cena
7. Elvis Darest ČLP/BEA/7981 Otevřelová Věra 143 bodů III. cena
8. Idol Ian Yannick of Jack´s Connection OHZB/BG 4884 Vallandt Karina 135 bodů III. cena
9. Dealaidh Cernunnos Mawr ČLP/BEA/7922 Schejbalová Zuzana 126 bodů III. cena
10. Bob Marley Be-Glamorous ČLP/BEA/8050 Burianová Monika / Burian Jan 126 bodů III. cena
11. Dream Boy Alotorius Old Glory OHZB/BG 5365 Vallandt Karina / Lucas Staribacher 141 bodů neobstál

 

 

Bíglí obedience – zkoušky
Ratenice
21.1.2018
Rozhodčí: Marie Vágenknechtová
Steward: Zuzana Coufalová

OB1 (Obedience 1)

Jméno psa Jméno psovoda Bodování  Hodnocení
 Yonson from the House of Gipsy life  Vodvárková Jana  0 b.

 Appetite Omega Stars  Vodvárková Jana  0 b.

 

OB2 (Obedience 2)

Jméno psa Jméno psovoda Bodování  Hodnocení
 Presious Sign Perla Vltavy  Poštová Slavětinská Lenka  0 b.

BZH (CACT) Beagle Club ČR
Švábenice

9.9.2017
Vrchní rozhodčí: Ing. František Helešic
Rozhodčí: Ing. Miroslava Šišková, Jana Oravcová, Branislav Oravec, Jana Pořízková

Jméno psa s pořadím Zapsán Majitel / vůdce Počet b.  Kvalifikace
1. Big Brienne Keepsake Bohemia ČLP/BEA/7800 Kováčová Jana 185 bodů I. cena, CACT
2. Romanka Mantis ČLP/BEA/7756 Letáčková Taťána 155 bodů II. cena
3. Bar Rafaeli Be- Glamorous ČLP/BEA/8053 Burianová Monika / Burian Jan 150 bodů II. cena
4. Clever Cassius of Great Olympia ČLP/BEA/7021/14 Petchenková Marie 134 bodů II. cena
5. Eddie Darest ČLP/BEA/7978 Cibulková Iva 125 bodů II. cena
6. Benny Darest ČLP/BEA/7724 Derka Pavel 136 bodů III. cena
7. Amelie Beabby ČLP/BEA/7847 Uhrová Gabriela /  Uhrová Tereza 126 bodů III. cena

BZH (CACT) Beagle Club ČR
Mokré Lazce

30.9.2017
Vrchní rozhodčí: Miroslav Vítek
Rozhodčí: Zdeněk Glauder, Michal Vitásek

Jméno psa s pořadím Zapsán Majitel / vůdce Počet b.  Kvalifikace
1. Akim Findy go ČLP/BEA/5632 Durníková Svatava 201 bodů I. cena, CACT
2. Benny Darest ČLP/BEA/7724 Derka Pavel 181 bodů I. cena, res. CACT
3. Xia – Xentie Sunny Side ČLP/BEA/7655 Smejkalová Jana 166 bodů I. cena
4. Bindy Darest ČLP/BEA/7728 Kurešová Lucie 184 bodů II. cena
5. Sopwith Camel´s Warm Welcome ČLP/BEA/7634 Smejkalová Jana/ Smejkal Jiří 150 bodů II. cena
6. Quiet Christmas Eve Perla Vltavy ČLP/BEA/7875/17 Prokopová Aneta/ Hubálek Miloš 0  bodů neobstál

 

BZH (CACT) Beagle Club ČR
Hlavenec

28.10.2017
Vrchní rozhodčí: Václav Sypecký
Rozhodčí: Eva Benešová, Ota Beneš, Pavel Wischin, Zbyněk Novák

Jméno psa s pořadím Zapsán Majitel / vůdce Počet b.  Kvalifikace
1. Juturna of Volcano Cotopaxi ČLP/BEA/7379 Budková Barbora 209 bodů I. cena, CACT
2. King Black Joker Perla Vltavy ČLP/BEA/6378 Bartoňová Jana 209 bodů I. cena, res. CACT
3. Naafi z Vrbové Lhoty ČLP/BEA/6799 Budka Jan / Budková Barbora 209 bodů I. cena
4. Big Brienne Keepsake Bohemia ČLP/BEA/7800 Kováčová Jana 207 bodů I. cena
5. Omen On My Soul Perla Vltavy ČLP/BEA/7236 Michalcovi J+ D / Michalec Drahomír 196 bodů I. cena
6. Flirt Vodka Tergyan ČLP/BEA/7733 Kiriakovská Atina 184 bodů I. cena
7. Arum od Hlubokého potoka ČLP/BEA/7857 Krejzková Anna 181 bodů I. cena
8. Anemone od Hlubokého potoka ČLP/BEA/7861 Krejzková Anna 177 bodů I. cena
9. Fernet Stock Tergyan ČLP/BEA/7729 Ošťádalová Eva 176 bodů I. cena
10. Dubharach Cernunnos Mawr ČLP/BEA/7920 Schejbalová Zuzana 163 bodů I. cena
11. Valerie Mantis ČLP/BEA/8040 Letáčková Taťána 133 bodů II. cena
12. Deirdre Cernunnos Mawr ČLP/BEA/7921 Holubová Iveta 180 bodů III. cena
Beagle Club ČR (c) 2008 | Používá WordPress, téma Beagles od simpleArt, hostováno u GIGASERVER | Všechna práva vyhrazena.